Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tajemno
Tajemno, je velmi široký pojem. Patří sem vše, co považujeme za zázračné, nevysvětlitelné, nepochopitelné, neuchopitelné a hlavně více, nebo méně nevysvětlitelné.
Díky tomuto názvu, je zde velmi široký prostor, do kterého se vlastně vejde vše to, co nám nedá spát, co nás nutí k přemýšlení a co nás vlastně irituje a pohání k tomu, abychom dokázali poodhrnout alespoň kousek opony, za kterou se toto vše skrývá.

ObrazekSny - Výklad snů


Jeden z psychických fenoménů, jenž je od pradávna v povědomí lidstva zastřen rouškou tajemna a záhad je právě sen. Sny vyvěrají z našeho podvědomí a nevědomí. Jsou v nich ukryta moudra, která chtějí být odkryta. Již v historii jsou známi vykladači snů, kteří dokázali sny rozšifrovat a poodkrýt jejich tajemství.

 

 __________________________________________________________________________

Obrazek

Aura - Výuka vidění aury


Ve slovnících se uvádí, že aura je neviditelné vyzařování energie, které obklopuje vše živé.
Ovšem energetické pole existuje i kolem věcí. Je pravda, že aura obklopuje tělo, ale zároveň je součástí i každé buňky. Je tedy součástí těla, ne jen něco co jej obklopuje. Aura je obrazem naší osobnosti, způsobu života, myšlenek a emocí. V ní se zřetelně odráží náš mentální, psychický a duchovní stav. Aura je u každého člověka zcela specifická, jedinečná a nezaměnitelná. Poznatky, které lze z jejího pozorování vyvodit, předstihují svou komplexností a vystižením podstaty jakoukoliv jinou metodu, která doposud sloužila k získávání obdobných informací.

 ________________________________________________________________________

ObrazekKarmická astrologie


Zatímco klasická astrologie hledá "jeden" správný účinek, karmická astrologie bere v úvahu také reinkarnaci a pracuje s tzv. retrográdními planetami, které působí různými způsoby současně.
Retrográdní planety znamenají možnost pochopit člověka nově a mnohem hlouběji, než jak se astrologii až dosud dařilo. Retrográdní planety jsou ve skutečnosti velmi zvláštním prožitkem ve vědomí. Popisují značnou část toho, co se odehrává v jedincově nitru, bez ohledu na to, zda si tyto děje najdou vnější výraz.

_______________________________________________________________________

ObrazekCikánské karty

Cikánské karty mají své osobité kouzlo a jejich symbolika je natolik obsažná, že je schopna vám zodpovědět jakoukoliv otázku. Jsou to karty, ve kterých lze najít radu, jak čelit různým životním situacím, umožní vám nahlédnout do vaší vlastní budoucnosti, i budoucnosti vašich bližních, nabídnou vám východisko při řešení konkrétních problémů a jiné a jiné.

 

 

 ________________________________________________________________________